iskolacsengo.hu - Iskolacsengő, dallamcsengő, időzítő automatika

Ajánlatunk viszonteladóknak és kivitelező partnereknek

Legyen a partnerünk!

Kivitelezőket és viszonteladókat keresünk az ország egész területén, valamint külföldön is!

Partnereink számára eseti és forgalomhoz kötött kedvezményeket is biztosítunk. Az eseti kedvezmények az aktuális megrendelés összegét csökkentik a kedvezmény mértékével. A forgalomhoz kötött kedvezmény esetén amennyiben a viszonteladó átlépi az előre meghatározott éves forgalmat, a következő megrendelésből jelentős visszatérítést kap, valamint a további rendeléseit kedvezményes áron szállítjuk.

Amennyiben szeretne velünk együttműködni, vegye fel velünk a kapcsolatot!

E-mail: info@iskolacsengo.hu, Tel: 06 20 320 7928
www.iskolacsengo.hu, www.elektroaruhaz.hu

☎ +36 20 320 7928
✉ info (kukac) iskolacsengo.hu

Dallamcsengő

Iskolarádióhoz csatlakozó dallamcsengő rendszer. Egyszerű beállítás érintőképernyőn, testreszabhatóság mp3 csengőhangokkal. Külön csengőhang kicsengetéshez, becsengetéshez, előcsengetéshez.

>>> Kérjen ajánlatot!

Iskolarádió rendszer

Professzionális épülethangosítási rendszerek telepítéssel vagy anélkül.

>>> Kérjen ajánlatot!

Hagyományos gongos csengő vezérlő

Digitális egycsatornás kapcsolóóra heti rendszerességű csengetéshez vagy más vezérléshez.

Gongos csengő automatika előcsengetéshez

Ideális választás iskolák számára. Programozható elő és főcsengetés, egyszerű üzembehelyezés. Heti periódusú vezérléshez.

Nagy hangerejű gongos csengő

Nagy hangerejű csengő elsősorban iskolákba iskolacsengőnek vagy üzemekbe műszakcsengőnek. Kellemes, sok felharmonikust tartalmazó hang jellemzi.

Harangozás vezérlés

Digitális kapcsolóóra templomok harangvezérléshez. Éves programozhatóság, ünnepi programok egyszerű beállítása. Kézi vezérlés esküvőkhöz, temetésekhez.