iskolacsengo.hu - Iskolacsengő, dallamcsengő, időzítő automatika

Lépjen kapcsolatba velünk!

Amennyiben termékeink illetve szolgáltatásaink felkeltették érdeklõdését küldje el elérhetõségét az alábbi adatok megadásával. Kollégáink szívesen adnak tanácsot, válaszolnak kérdéseire.

www.iskolacsengo.hu
Tel: +36 20 320 79 28
E-mail: info (kukac) iskolacsengo.hu

Név
Cég
Beosztás

Kérek tájékoztatót az iskolacsengo.hu -tól!

Megjegyzés

E-mail: info@iskolacsengo.hu, Tel: 06 20 320 7928
www.iskolacsengo.hu, www.elektroaruhaz.hu

☎ +36 20 320 7928
✉ info (kukac) iskolacsengo.hu

Dallamcsengő

Iskolarádióhoz csatlakozó dallamcsengő rendszer. Egyszerű beállítás érintőképernyőn, testreszabhatóság mp3 csengőhangokkal. Külön csengőhang kicsengetéshez, becsengetéshez, előcsengetéshez.

>>> Kérjen ajánlatot!

Iskolarádió rendszer

Professzionális épülethangosítási rendszerek telepítéssel vagy anélkül.

>>> Kérjen ajánlatot!

Hagyományos gongos csengő vezérlő

Digitális egycsatornás kapcsolóóra heti rendszerességű csengetéshez vagy más vezérléshez.

Gongos csengő automatika előcsengetéshez

Ideális választás iskolák számára. Programozható elő és főcsengetés, egyszerű üzembehelyezés. Heti periódusú vezérléshez.

Nagy hangerejű gongos csengő

Nagy hangerejű csengő elsősorban iskolákba iskolacsengőnek vagy üzemekbe műszakcsengőnek. Kellemes, sok felharmonikust tartalmazó hang jellemzi.

Harangozás vezérlés

Digitális kapcsolóóra templomok harangvezérléshez. Éves programozhatóság, ünnepi programok egyszerű beállítása. Kézi vezérlés esküvőkhöz, temetésekhez.